Bayan Mükemmel-Mükemmel Serisi 2

Yönetmen: Elizabeth Banks. Yıldız: Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld vb. Film Özeti: Akapella grubu olarak tanıdığımız Barden Bellas...

Responsive image
YAZAR
Aşkın Nur Karataş
DOSYA BOYUTU
3,92 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059398510

Bir Bayan Mükemmel-Mükemmel Serisi 2 kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bayan Mükemmel-Mükemmel Serisi 2 kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Aşkın Nur Karataş tarafından yazılmıştır.


Bu alevli duyguların devamına ortak olmaya ve hikâyeye başka açıdan bakmaya ne dersiniz?Bazı duyguları ve yaşanmışlıkları anlamak için birde madalyonun diğer yüzüne bakmak gereklidir. Madalyonun diğer yüzünde Alp'in bize anlatacakları var.Alp Ataman için Nazenin’in yokluğu içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Onu bırakmak ile onun için savaşmak arasında gidip gelirken tüm dengeler değişmiş kuşandığı zırhı üzerinden atmış, içindeki şeytanların sesleri kulaklarını tırmalarken kalbinin sesine odaklanmaya karar vermiştir. Onun için mücadele etmeye kararlıdır. Peki ya Nazenin? Onu affedecek midir? İntikam dolu bir kadın pençelerini çıkarmış, geçmiş kara bir bulut gibi etraflarını sarmışken ihtiyaçları olan tek şey birbirleridir…‘’Kendimi bulmak için onu öptüm. Defalarca kendimi kaybedip tekrar onda bulmak için öptüm. Bende kalmasını ummak ve onu kaybetmemek için öptüm. Ona mutluluğu vermek, iyi olmasını sağlamak için öptüm. Aramızdaki bağı kuvvetlendirdim. Akışına bırakıp onu yaşamak için öptüm... Yaşamak istediğim tek kadın oydu.’’(Tanıtım Bülteninden) 


Mükemmel Tutku. 27,54 TL. Bay Mükemmel.