Turuncu Ölüm

11.25 TL. "Sahi," diyor, gerçek bir şaşkınlıkla. "Tam olarak kaçta olmuştu kaza?". Turuncu Ölüm, sade fakat güçlü diliyle karakterlerini ortak bir olay karşısında birbirine bağlıyor.

Responsive image
YAZAR
Emine Batar
DOSYA BOYUTU
4,55 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052021514

PDF formatında Turuncu Ölüm. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Turuncu Ölüm kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


“Acaba,” diyor annem, “Hasan ölürken ben ne yapıyordum? O sırada ne yapıyordum ki birkaç kilometre uzağımda can çeki- şen oğlumun acısını sezmemiş, durup şaşkınlıkla etrafıma bakmamıştım?” Halıyı ve alt kattaki daireleri geçip yerin altındaki bilinmezliğe inen ve bir çırpıda yüzeye çıkan bakışlarını üzerimizde gezdiriyor. “Sahi,” diyor, gerçek bir şaşkınlıkla. “Tam olarak kaçta olmuştu kaza?”Turuncu Ölüm, sade fakat güçlü diliyle karakterlerini ortak bir olay karşısında birbirine bağlıyor. Ölümle zorunlu olarak bir nevi akrabalık kuran öykü kişileri ve okurlar, kendilerini çepeçevre kuşatan ölüm dışında hiçbir şeye sahip değiller. Her öykü üç bakış açısından anlatılırken değişmeyen tek şey, aralarından birinin ayrılmış olması. (Tanıtım Bülteninden)   


Turuncu Levye'in kanalı, Dailymotion'da Turuncu Levye tarafından yapılan tüm videoları, oynatma listelerini ve Turuncu Levye. Watch Dogs Tam Çözüm - 7. Bölüm: Cezaevi.